Komentari 3

VIDEO Barcelona deklasirala Sevillu i utrpala joj 'petardu'

Blaugrana se uvjerljivim slavljem ponovno odvojila na vrhu La Lige. Sve je bilo gotovo već do poluvremena, a Real sada zaostaje tri boda

Nogometaši Barcelone nastavili su s dominacijom ove sezone u španjolskoj La Ligi, s uvjerljivih 5-1 su nadigrali Sevillu pred svojim navijačima u 10. kolu.

Deveta je to pobjeda Barcelone koja se opet na vrhu ljestvice odvojila od drugoplasiranog madridskog Reala, ponovno ima tri boda više. Sevilla je skliznula na 13. mjesto.

Neizvjesnost je nestala već nakon prvog dijela, odmor je Barcelona dočekala uz prednost od 3-0. Dva pogotka je postigao Robert Lewandowski, jedan iz jedanaesterca, dok je jedan gol dao Pedri.

Dugo vremena je nastavak bio posve miran, a onda su u završnici postignuta još tri gola. Dva je za Barcelonu dao Pablo Torre, a za goste počasni Idumbo.