Komentari 6

VIDEO Atalanta u golijadi tukla 'viole', Rebić igrao sat vremena

Mario Pašalić, Marin Pongračić, Borna Sosa, Ante Rebić, Milan Badelj... Brojni hrvatski sadašnji i bivši reprezentativci igrali su u 4. kolu Serie A

U susretu 4. kola talijanske Serie A Atalanta je pobijedila Fiorentinu 3-2, dok su Torino i Lecce odigrali bez golova. Sve najvažnije u Bergamu dogodilo se u prvom poluvremenu u kojem je palo svih pet golova.

Fiorentina je vodila 1-0 i 2-1, ali je domaćin ipak s prednošću 3-2 otišao na odmor. Na koncu se to pokazao i kao konačan rezultat.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Lucasa Martineza Quarta, no šest minuta kasnije izjednačio je Mateo Retegui.

Moise Kean je u 32. minuti doveo "Viole" do nove prednosti, ali je domaćin u samoj završnici poluvremena golovima Charlesa De Ketelaerea (45) i Ademole Lookmana (45+2) okrenuo rezutat.

U nastavku susret bilo je prilika na obje strane, ali ne i golova. Mario Pašalić je za domaći sastav zaigrao od 70. minute, dok je Marin Pongračić na suprotnoj strani ušao u igru u 81. minuti.

Torino i Lecce su odigrali bez golova.

Borna Sosa je kod domaćina zaigrao od 46. minute, dok Nikola Vlašić nije nastupio zbog ozljede. U redovima Leccea Ante Rebić je igrao do 61. minute.

U prvom nedjeljnom susretu Genoa i Roma su odigrali 1-1.

Gosti su poveli u 37. minuti golom Artjema Dovbika, da bi u petoj minuti sudačke nadoknade izjednačio Belgijanac Koni de Winter. Kod Genoe je Milan Badelj igrao do 80. minute.

Na ljestvici vode Juventus i Torino sa po osam bodova.