Komentari 10

VIDEO Američki tenisač doživio pomračenje uma. Pokazivao u suca i vikao: 'Je*i se, čovječe!'

Sporna je bila situacija u tie-breaku pri rezultatu 5-5. Tiafoe je odugovlačio pa mu je sudac oduzeo prvi servis. Američki tenisač izgubio je sljedeća dva poena i ispao s turnira.

Polufinalist US Opena i 17. tenisač svijeta Frances Tiafoe izletio je iz 3. kola Mastersa 1000 u Šangaju. Bolji od njega bio je 61. tenisač svijeta Roman Safiulin koji je slavio 5-7, 7-5, 7-6. Malo je reći kako je ovaj poraz šokirao Amerikanca koji je doživio slom živaca nakon meča.

A onda je do izražaja došlo njegovo skandalozno ponašanje. Prišao je sucu, odbio se rukovati s njime, ali je zato nekoliko puta glasno rekao: 'Je*i se! Je*i se, čovječe'. Siktao je bjesni Tiafoe kojeg čeka teška kazna.

Video pogledajte OVDJE

Poraz polufinalista US Opena upravo je i najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela turnira u Šangaju. A inače, na teren se prvi put nakon Olimpijskih igara vratio Novak Đoković. Nakon što ga je u drugom kolu namučio Michelsen kojeg je pobijedio u dva tie breaka, meč protiv Cobollija bio mu je kao trening. Slavio je 6-1, 6-2, a u osmini finala čeka ga baš Safiulin.