Komentari 327

VIDEO Osijek - Dinamo 1-2: Osječani pokleknuli u sudačkoj nadoknadi, Ristovski za tri boda

7

Lima je doveo Osijek u vodstvo u 11. minuti i time zabio prvijenac u dresu 'bijelo-plavih', ali veselje domaćina nije dugo trajalo. Hoxha je zabio gol za konačnih 1-1 u 21. minuti, a preokret Dinama dovršio je Ristovski

U derbiju 2. kola HNL-a Dinamo je na gostovanju na Opus Areni pobijedio Osijek sa 2-1 golom duboko u sudačkoj nadoknadi. U isto vrijeme Varaždin i Rijeka su odigrali bez golova, dok su Lokomotiva i Hajduk ranije odigrali 1-1.

Počelo je sjajno za domaćine. Osijek je poveo već u 11. minuti, Marko Soldo je povratnom loptom našao Pedra Limu koji je lijepo zabio za 1-0. Međutim, slavlje domaćina nije dugo trajalo. Dinamo je devet minuta kasnije izjednačio.

Osijek i Dinamo sastali se u 2. kolu SuperSport HNL-a

Josip Mišić je presjekao dodavanje na sredini terena, povukao, te uposlio Arbera Hoxhu koji je sjajno završio posao pogodivši za izjednačenje.

Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, "Modri" su u petoj minuti nadoknade stigli do pobjede.

S lijeve strane je ubacio Pierre-Gabriel, Špikić je pucao pogodivši vratnicu. No lopta se odbila do Ristovskog, koji je iz blizine pogodio za pobjedu Dinama.

Osijek - Dinamo, HNL 21 sat , Opus Arena, Osijek
Osijek
Lima 11'
1 : 2
Dinamo
Hoxha 21'
90+10'

Kraj utakmice, Dinamo je stigao do tri boda golovima Hoxhe (21') i Ristovskog (90+5'), dok je Lima zabiogol za Osječane (11')

90+6'

Službeno je potvrđen gol Dinama!

90+6'

Strukan čeka provjeru VAR-a, Kačavenda je možda na početku akcije bio u zaleđu.

90+5'

GOOL! Dinamo je poveo, Ristovski u 95. minuti donosi vodstvo! Pierre-Gabriel je 'zakuhao' akciju, a Špikić je uklizao i pogodio stativu. Ristovski je pratio akciju i pospremio loptu u mrežu za vodstvo Dinama.