Komentari 22

Hrvatska - Tajland 1-2: Futsal 'vatreni' se ispromašivali, ostali bez boda u otvaranju SP-a

HRVATSKA - TAJLAND 1-2 Hrvatska je primila gol već u trećoj minuti, a nije uspjela poravnati rezultat i nakon 20 udaraca u prvom poluvremenu. Jungwonsuk je povisio vodstvo, a Sekulić je postavio konačnih 2-1

Hrvatska reprezentacija izgubila je na otvaranju Svjetskog futsal prvenstva od Tajlanda 1-2. Za vodstvo Tajlanda zabio je Osamanmusa u trećoj minuti, a Jungwonsuk je povisio vodstvo u drugom poluvremenu u 30. minuti. Antonio Sekulić zabio je jedini gol Hrvatske u 32. minuti, ali nije bilo dovoljno.

Ni 20 udaraca prema golu nije bilo dovoljno Hrvatskoj u prvom poluvremenu. Tada su izabranici Marinka Mavrovića izgledali superiornije, ali u nogometu ne pobjedi uvijek bolji.

Susret Hrvatske i Francuske u okviru Elitnog kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2024

Tajland je u drugom poluvremenu bio nešto čvršći, zatvorio je neke puteve prema svojem golu, a u 30. minuti je iskoristio novu pogrešku u obrani Hrvatske. Jungwonsuk je jednostavno zakucao loptu s pet metara nakon što su ju hrvatski braniči nespretno izgubili.

Hrvati putovali 20 sati na SP usred Azije: 'Iznenadili smo domaćine koliko jaja pojedemo'

Antonio Sekulić smanjio je zaostatak samo dvije minute kasnije, ali u preostalih osam minuta Hrvatska nije uspjela doći i do drugog gola koji bi joj bio od velike važnosti. Unatoč porazu, Hrvatska ostaje u kalkulacijama za prolaz.

Hrvatski futsalski div: Najviši sam igrač na SP-u! Počeo sam s 18, rekli su da mogu biti najbolji

Naime, četiri najboljih trećeplasiranih reprezentacija putuju u osminu finala. Iduću utakmicu Hrvatska igra u utorak (17 sati) protiv Brazila

Svjetsko futsal prvenstvo 12 sati , Uzbekistan
Hrvatska
Sekulić 32'
1 : 2
Tajland
Osamansuma 3', Jungwonsuk 30'
40'

Gotovo je, Hrvatska je izgubila 2-1.

40'

Slobodni udarac za Hrvatsku, još devet sekundi do kraja. Ovo će biti sve ili ništa.

40'

Sve brani golman Senbat! Korner za Hrvatsku.

38'

Dobro je, Tajlanđani su promašili novi pokušaj s gola na gol.

37'

Hrvatska nema drugo riješenje, igramo bez golmana kako bi probali s igračem više stvoriti razliku. To nam se skoro odbilo o glavu, ali je Marinović zaustavio loptu.