Komentari 289
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ma
Ne razumijem da ih na +4 ne dokrajčimo mentalno nego uvodi u napad nesposobno kljuse Srnu i Cindrića koji soliranjem uništi sve dobro. Klarica isto tribina.
weare138
Nadam se sad da svi vide nije problem ni u jednom treneru jer koga god dovedemo nemamo dovoljno dobru generaciju za nešto više napraviti.Kvalitetan trener je sa Prikaži još ↓
et
Luka Cindric ih vratio u utakmicu
LA
Daj goni ove Mihica i Srnu natrag odakle su i dosli
Ib
Nemojte me popljuvat al nakon vodstva od 5 razlike i kanonade, na kraju poluvremena gubit 18:15, pa primit 18 golova u poluvremenu, ajme Da nije Kuzmanovica bil Prikaži još ↓
ko
koja katastrofa!!.................izgubili 11 razlike, najteži poraz ikad na olimpijskim igrama, primili 38 golova a pazi ovo 14 obrana kuzmanovića!............ Prikaži još ↓