Komentari 160

Slovenija - Hrvatska 31-29: Sve skidao Lesjak na golu Slovenije, uništio nas bivši igrač Zagreba

11

Imali su hrvatski rukometaši i četiri razlike u prvom dijelu, ali na odmoru je bilo izjednačeno. Nisu tako dobro izgledali u nastavku što su iskoristili Slovenci i došli do vrijedne pobjede

Hrvatska muška rukometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine A na Olimpijskim igrama u Parizu izgubila od Slovenije sa 29-31 (13-13). Mario Šoštarić, Zvonimir Srna i Ivan Martinović zabili su po pet golova za Hrvatsku, dok su Sloveniju predvodili Blaž Janc i Aleks Vlah sa po osam golova.

Statistika Slovenija - Hrvatska 31-29 (13-13)

Hrvatska je odlično otvorila utakmicu, povela 5-1 nakon 11 minuta, držala četiri gola prednosti do 9-5, ali nakon ulaska Lesjaka na slovenski gol Slovenija je uhvatila rezultatski priključak. Ključnim se pokazalo razdoblje od 44. do 50. minute kada je Slovenija serijom 5-0 stigla do prednosti 25-21.

Handball - Men's Preliminary Round Group A - Slovenia vs Croatia

Hrvatska je smanjila na 25-23, a kod tog rezultata Šoštarić nije iskoristio "zicer" za smanjenje na 25-24 sedam minuta prije kraja i tu je propala posljednja prilika za povratak u dvoboj.

Nakon dva kola i Hrvatska i Slovenija imaju po dva boda. Hrvatska će u 3. kolu u srijedu od 11 sati igrati protiv Njemačke koja nakon prva dva kola ima maksimalna četiri boda.

SKUPINE NA OI 11:00 , PARIS, FRANCUSKA
Hrvatska
29 : 31
Slovenija
KRAJ

Zabila je Hrvatska par sekundi prije kraja, a gotova je utakmica u Parizu! Hrvatska je izgubila od Slovenije...

60'

Nepotrebno. Slovenac s tri gola razlike 20 sekundi prije odmora zove minutu odmora...

59'

Lijepo je još jednom zabio Srna, ali preveliku razliku imaju Slovenci.

58'

Zabija i Vlah, on i Janc su zajedno ovu utakmicu zabili 16 golova. S druge strane odgovara Šoštarić, a Vlah je dobio dvije minute isključenja.

57'

Nema obrane, zabijaju Slovenci, a Srna iz velike daljine puca pokraj gola. Izgleda da je to to.