Komentari 146

Hrvatska - SAD 11-14: Barakude izgubile! Umjesto na Srbiju, u četvrtfinalu idu na Španjolsku

8

Utakmica protiv SAD-a krenula je katastrofalno, već su izabranici Dejana Udovičića na odmoru zabili dvoznamenkasti broj golova. U nastavku je bilo nešto bolje, ali niti blizu dovoljno da se približimo Amerikancima

Hrvatski vaterpolisti doživjeli su poraz u zadnjoj utakmici grupne faze olimpijskog turnira u Parizu, a bolji od njih sa 14-11 (5-2, 5-3, 1-2, 3-4) bili su američki reprezentativci, koji su se tom pobjedom probili na treće mjesto u skupini A, dok je Hrvatska završila kao četvrta i za mjesto u polufinalu će igrati protiv Španjolske.

Water Polo - Men's Preliminary Round - Group A - Croatia vs United States

Suparnici Amerikancima za plasman u polufinale će biti Australci, a preostala dva para su Grčka - Srbija i Italija - Mađarska. Četvrtfinalni dvoboji su na rasporedu u srijedu, 7. kolovoza.

Hrvatske strijelce je s pet pogodaka predvodio Konstantin Harkov, a tri gola je postigao Loren Fatović. Marko Bijač je imao sedam obrana. Kod Amerikanca su po tri pogotka postigli Hannes Daube i Max Irving. Vratar Adrian Weinberg je imao osam obrana.

OI VATERPOLO 18:30 , PARIZ, FRANCUSKA
Hrvatska
11 : 14
SAD
31' GOL SAD 14-11

Ma ne, kakav gol je sad zabio Bowen, očito je takav dan...

31' GOL HRVATSKA 13-11

Minuta i pol je do kraja, ali ima malo nade! Fatović je zabio za dva gola zaostatka...

30' GOL HRVATSKA 13-10

Polovicu naših golova zabio je Harkov! Evo i petog gola 'Koste', ali još je (pre)malo do kraja...