Komentari 340

Dinamo - Šibenik 3-0: 'Modri' demonstrirali svoju silu! Šibenik izgubio u borbi za vrh HNL-a

Dinamo  - Šibenik 3-0: 'Modri' demonstrirali svoju silu! Šibenik izgubio u borbi za vrh  HNL-a
14

Dinamo je poveo već u šestoj minuti sjajnim golom Ristovskog, koji je zabio svoj drugi gol u sezoni. Špikić je povećao vodstvo u 19. minuti, a Petković je sjajno namjestio za konačnih 3-0 u 56. minuti

U prvoj utakmici 3. kola HNL-a Dinamo je s lakoćom u Maksimiru svladao Šibenik sa 3-0 (2-0).Strijelci su bili Stefan Ristovski (6.), Dario Špikić (19.) i Sandro Kulenović (56.). Iako su oba sastava u prva dva kola upisala pobjede pa je "papirnato" bila riječ o derbiju, prvak Dinamo je u potpunosti dominirao susretom protiv povratnika u društvo najboljih.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvih 20-ak minuta. Prvi gol postigao je Ristovski snažnim udarcem s vrha kaznenog prostora u gornji desni kut nemoćnog Đakovića nakon lijepe akcije s Ademijem i Petkovićem u 6. minuti, da bi u 19. minuti Špikić najbrže reagirao u gostujućem petercu nakon prizemnog ubačaja Ademija.

Dinamo i Šibenik sastali se u 3. kolu SuperSport HNL-a

Konačnih 3-0 postavio je Kulenović početkom nastavka. Petković je iz slobodnog udarca prebacio obranu Šibenika, a Kulenović je uspio zakucati loptu pod gredu.

Vodeći Dinamo sada ima devet bodova, dok je Šibenik drugi sa šest.

Dinamo - Šibenik 21 sat , Maksimir, Zagreb
Dinamo
Ristovski 6', Špikić 19', Kulenović 56'
3 : 0
Šibenik
90+2'

To je to, kraj utakmice na Maksimiru!

90+1'

I skoro četvrti gol Dinama! Đaković nije najspretnije izašao s mreže, Ogiwara to nije očekivao, pa nije pospremio loptu u mrežu.

90'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

85'

Žuti karton za Perića nakon što je laktom pogodio Ogiwaru.

79'

Nova prilika Dinama. Mišić je dodao iza cijele obrane Šibenika za Ristovskog, koji je ubacio za Roga, koji je pucao pored gola.