Toplak: Isprike gledateljima! Jedna tužna večer na Maksimiru
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

za
HNL rukovodstvo je ubilo ovu utakmicu a najvjerojatnije i onu u Rijeci jer ta glupost sa golom u gostima obadvije strane razmisljaju samo o njemu i tu nogometa nema jer cak i kod recimo 1-1 ili vise ne valja ni jednoj strani i tu nogometa nema jer sad Rijeka mora ici na pobjedu ali ako se stvarno orjentira na tu pobjedu daje protivniku da iz neke bezvezne kontre zabije i onda je moguce i nerjeseno sa golovima i tu je onda gost koji se mozda samo brani i nije nikakav pobjednik radi tog jednog ili vise golova koji se racunaju duplo
be
Jel ovo najduza recenica u hrvatskom jeziku ikad
ka
Nema opravdanja za onak lošu predstavu. Ak gol u gostima valja više, onda je cilj da ga postigneš.
za
kajzanavek : tak razmisljas ti i ja ali 0-0 je bolje od primljenog gola sa bilo koje strane jer oni ipak razmisljaju da ima jos 90 minuta a mozda i 120 minuta p Prikaži još ↓