'Taj tip, ulovite ga!' Đokoviću smetao navijač na Wimbledonu, a prošao je dalje bez puno muke | 24sata

Komentari 18

2

Đoković je izgubio set pa se našao u raspravi s delegatom i sucem meča. Srpski tenisač požalio se nakon izgubljenog seta na jednog navijača koji je galamio i ometao ga tijekom meča

Novak Đoković (37, ATP - 2.) plasirao se u treće kolo Wimbledona pobjedom protiv Britanca Jacoba Fearnleya s 3-1 u setovima (6-3, 6-4, 5-7, 7-5). Srbijanski tenisač uspješno je nastavio pohod na osmu titulu na londonskoj travi i 25. Grand Slam naslov.

POGLEDAJTE VIDEO

'Ivanišević voli fantazije. Novak je donio dobru odluku što je raskinuo suradnju s njim...' 00:48

U prvom setu je drugi tenisač svijeta uzeo servis Fearnleyu pri rezultatu 4-3 i uspješno servirao za set. U drugom setu je presudio sedmi gem u kojem je Đoković uzeo "break", a u čevrtom gemu je spasio jednu break loptu na svom servisu. U trećem setu je bilo svega; prvo je Đoković uzeo servis Fearnleyu kod 2-2, ali već u idućem gemu Britanac se vraća na 3-3. Nakon što je spasio dvije break lopte pri rezultatu 4-4, Fearnley je pri vodstvu 6-5 uzeo servis Đokoviću i osvojio set.

Nole u raspravi sa sucem

Đoković se između trećeg i četvrtog seta našao i u raspravi s delegatom i sucem meča. Srpski tenisač požalio se nakon izgubljenog seta na jednog navijača koji je galamio i ometao ga tijekom meča.

- To je on, taj tip! Ulovite ga... Onaj lik tamo, u sivoj trenirci koji se spušta niz stepenice - govorio je Đoković sucu pokazivajući na navijača koji mu je smetao.

Wimbledon

Engleske novine 'i' pišu kako su redari popričali s navijačima koji su bili glasni tijekom meča, ali i da im je omogućen povratak na tribine.

Zvijezda Wimbledona zaigrala meč u vjenčanici: 'To je jedna od daleko najboljih priča u tenisu'

Đoković završio posao u četvrtom setu

U četvrtom setu Đoković je spašavao dvije break lopte pri rezultatu 3-2 za Britanca, a onda srbijanski tenisač uzima "break" u 11. igri i uspješno servira za meč. Nije bilo lagano, ali Đoković se plasirao u treće kolo Wimbledona, gdje će igrati protiv Australca Alexeija Popyrina.