Komentari 11

Stipe Perica ušao u igru pa zabio za tri boda NAC Brede

1

Čovjek odluke bio je Stipe Perica koji je gol za pobjedu NAC Brede zabio u 83. minuti na asistenciju Buijsa. Hrvatski napadač u igru je ušao 17 minuta ranije

NAC Breda je u 9. kolu nizozemskog prvenstva pobijedila kao domaćin Heracles 2-1 i tako ostvarila treću pobjedu u prvenstvu kojom su skočili na 9. mjesto ljestvice.

Čovjek odluke bio je Stipe Perica koji je gol za pobjedu zabio u 83. minuti na asistenciju Buijsa. Hrvatski napadač u igru je ušao 17 minuta ranije.

Inače, Breda je povela u 49. minuti golom Poepona, ali gosti su izjednačili preko Brunsa dvije minute kasnije. Ipak, da tri boda ostanu u Bredi pobrinuo se Perica.