Komentari 2

'Štef' Gerrard nije se proslavio u Međimurju: Nakon Varaždina, njegovu momčad srušili i lokosi

Mladi Blaž Bošković zabio je u osmoj minuti za pobjedu Lokomotive protiv Al Ettifaqa, kluba u koji bi uskoro trebao stići Moussa Dembele

Četiri utakmice u Svetom Martinu na Muri odradio je saudijski prvoligaš Al Ettifaq, koji još nema neko razvikano ime poput nekih drugih tamošnjih klubova, ali za trenera ima legendu Liverpoola Stevena Gerrarda. Koji i dalje ne zna za pobjedu.

Nakon remija sa slovenskim Aluminijem, poraza od Varaždina golom Ante Vukušića i remija sa ZTE-om, u ponedjeljak je Al Ettifaq izgubio i od Lokomotive, koja je zaigrala samo 20-ak sati nakon što je na startu HNL-a remizirala s Istrom 1-1.

Lokosi su pobijedili golom mladog veznjaka Blaža Boškovića već u osmoj minuti. Bošković je prije godinu dana debitirao u HNL-u s dva gola u pobjedi nad Osijekom 2-0. To su mu bili i jedini golovi, a nije zaigrao ni minute u drugom dijelu sezone.

Lokomotiva će prvenstvo nastaviti gostovanjem kod Gorice ovu subotu od 18.45, dok će Al Ettifaq na kraju priprema testirati skopski Rabotnički. Na otvaranju prvenstva 14. kolovoza očekuje ga Al Nassr Cristiana Ronalda i Marcela Brozovića.

Njegovoj momčadi uskoro bi se trebao priključiti bivši napadač Lyona Moussa Dembele (27) kojega čeka četverogodišnji ugovor. Dolazi kao slobodan igrač.