Komentari 57
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Re
Jel vam sudac zabio 35 koševa u zadnjoj četvrtini????? Imali +12 i trebalo je to održati 10 minuta.
Ma
Srmdiji slijedi drvena medalja.
No
Podsjeća na jedan nogometni klub kod nas.
ad
isto kao Hr.protiv albanije u zadnjoj minuti gol...tako i ovi vode cjelu utakmicu 10-15 razlike i ispuše zadnje 2 minutu.to ti je naše balkansko prokletstvo.
pe
Kada si ih sudci progurali protiv Australije onda je bilo sve super a sada nevaljaju.Bogdanović je sudcu iz Bosne psovao mater ovaj ga nije htio isključiti sa Prikaži još ↓
da
I po čemu ih nisu "ispoštovali". Po tome što nisu sudili u njihovu korist. U zadnjoj četvrtini imaš 11 koševa prednosti i izgubiš sa 5 razlike. Po svemu podsjeć Prikaži još ↓
Ma
Svaka rečenica mu je kuknjava, jadikovka i pravdanje ali nakon svake doda kako ne traži opravdanje...😆 Tko vas ne zna...
Dk
Klasično kmečanje nebeskih golubova🤣🤣🤣🤣
Gibbs55
I komšijama krivi suci zbog njihovih poraza.
ajmohajduk
Ali točno se vidi da smo godinama bili u istoj državi. Kmeče njihovi klubovi i reprezentacije, kmeče i naši. Nikada ne priznamo poraz