Srbi nakon poraza: 'Englezi nisu bauk! Hrabra Srbija pokazala da se može, prolazimo skupinu' | 24sata

Komentari 115

Minimalnim porazom od Engleske srpski su nogometaši započeli svoj nastup na Euru. Do kraja imaju još dva kola u kojima će tražiti bodove za prolazak skupine...

Srpski mediji bili su ponosni na svoju reprezentaciju nakon minimalnog poraza od Engleske (1-0) na otvaranju Europskog prvenstva. Kurir o utakmici piše pod naslovom "Hrabra Srbija pokazala zube favoriziranim Englezima: Orlovi nesretno poraženi u prvoj utakmici na Euru, Bellingham čovjek odluke". Blic je također bio zadovoljan prikazanim: "Srbija je mogla i morala bar do remija na startu Eura! Bellingham donio pobedu Englezima, ali "orlovi" s ovakvom igrom prolaze grupu" - napisali su u naslov, pa dodali:

POGLEDAJTE VIDEO

Prvi trening 'Vatrenih' nakon teškog poraza 00:54

- Srbija je pokazala da može. Srbija je pokazala u drugom poluvremenu da Englezi nisu bauk, da i oni mogu biti ranjivi na svim stranama. Naša reprezentacija je poslije 24 godine ponovo nastupila na jednom Europskom prvenstvu i to porazom od "gordi Albiona" koji je golom Judea Bellinghama osvojio tri boda – 1:0. - pišu.

VIDEO Srpski mediji se obrušili na Bellinghama: 'Sramota! To veliki nogometaši ne rade...'

Telegraf je također s optimizmom u naslovu opisao današnji dvoboj. "Srbija poražena od Engleske: Orlovima presudilo slabih 15 minuta, ali su vidjeli da mogu da prijete i najboljima". Pišu kako su igrači Dragana Stojkovića izašli defanzivno, ali kasnije pokazali da mogu i znaju igrati nogomet.

Euro 2024 - Serbia v England

Naslov na portalu B92 glasi ovako: "Poraz hrabre Srbije na Euro premijeri; 'Izgubili smo utakmicu u prvih 20 minuta'. Drugu utakmicu na turniru "orlovi" igraju protiv Slovenije 20. lipnja, dok pet dana kasnije zaključuju grupnu fazu protiv Danske.