Komentari 74

Sramotno ponašanje navijača u Saudijskoj Arabiji. Izviždali su minutu šutnje za Beckenbauera

Što drugo reći nego - sramota! Isto su učinili i u 67. minuti kada je Toni Kroos zamijenio našeg Modrića i svaki put kad bi Nijemac bio u kontaktu s loptom

Real Madrid našeg Luke Modrića prošao je u finale španjolskog superkupa pobjedom 5-3 nad gradskim rivalom Atleticom, a sama utakmica imala je skandaloznu, pa može se čak reći i odvratnu uvertiru.

Saudijci izviždali minutu šutnje za Beckenbauera

Buljan: Beckenbauer me volio zbog jednog razloga, čak me i pozvao na svoj 50. rođendan

Naime, uoči samog početka susreta održana je minuta šutnje za pokojnog Franza Beckenbauera, najvećeg njemačkog nogometaša svih vremena. I dok su igrači stajali zagrljeni u krugu na sredini igrališta, saudijski navijači u dresovima španjolskih klubova su - zviždali. Sramota...

Spanish Super Cup - Semi Final - Real Madrid v Atletico Madrid

Video pogledajte OVDJE

Isto su učinili i u 67. minuti kada je Toni Kroos zamijenio našeg Modrića i svaki put kad bi Nijemac bio u kontaktu s loptom. A sve zbog nogometaševa komentara o prelasku 21-godišnjeg Gabria Veige iz Celte Vigo u Al-Ahli, čime su pale u vodu priče da Saudijci dovode samo igrače na zalasku karijere.

VIDEO Real u čudesnoj utakmici srušio Atletico! Pogledajte asistenciju maestra Modrića
Madridski derbi u S. Arabiji: 8 golova, 120 minuta i pobjeda 'kraljeva' za finale superkupa!

I onda nakon takvog sramotnog ponašanja navijači budu "nagrađeni" spektaklom. Osam golova, od čega dva autogola, 120 minuta i tri preokreta - Real u finalu španjolskog superkupa.