Komentari 8

Skandal na utakmici Lige prvaka! Orilo se 'Kosovo je Srbija', igrači otišli s terena

Borac je u Banjoj Luci pobijedio albansku Egnatiju (1-0) u prvoj utakmici prvog pretkola Lige prvaka, a susret je zasjenio prekid u 70. minuti nakon što su domaći navijači pjevali 'Kosovo je Srbija'

Europsko prvenstvo još traje, ali klupska europska natjecanja već su počela. U utorak i srijedu igrale su se prve utakmice prvog pretkola Lige prvaka, ždrijeb je spojio jednu potencijalno rizičnu utakmicu, a sumnje su se na kraju, nažalost, obistinile.

Utakmica između banjalučkog Borca i albanske Egnatie prekinuta je u 70. minuti nakon što se s tribina orilo. 'Kosovo je Srbija!'. Gostujući nogometaši napustili su travnjak i odbili igrati, a na kraju je sudac Daniel Stefanski na prekinuo utakmicu.

Video pogledajte OVDJE

Prekid je trajao pola sata, predstavnici albanskog kluba tražili su da se isprazne tribine, to se nije dogodilo, ali na kraju su se ipak vratili na travnjak i nastaivli s utakmicom. Domaće navijače je razveselio Damir Hrelja koji je u 96. minuti zabio gol za pobjedu 1-0. Uzvrat se igra iduću srijedu u Rrogozhinama.

I nakon ovih scena u Banjoj Luci, uzvrat bi mogao  biti vatren pa će ova utakmica biti pod posebnom prismotrom od strane Uefe.