Petar Musa nastupio u All-Star utakmici protiv meksičke lige

4

Dallasu se priključio u veljači ove godine, a u 23 utakmice zabio je već 13 golova. Odlične igre Muse nisu prošle nezapaženo, već je nastupio za All-Star selekciju MLS-a, što je velika stvar...

Hrvatski napadač Petar Musa (26) igrao je od 66. minute za All-Star selekciju MLS-a u 1-4 (1-2) porazu od All-Star momčadi meksičke lige u revijalnoj utakmici igranoj u Columbusu.

POGLEDAJTE VIDEO

Vida napušta 'vatrene' nakon 14 godina: 'Odlazim jako ponosan. Znam da je vrijeme za mlađe' 00:59

Jedini strijelac za selekciju MLS-a bio je Cucho Hernandez u 17. minuti, praktički odmah nakon što je u istoj minuti momčad meksičke lige povela preko Bertramea. Do kraja dvoboja meksička je liga osigurala pobjedu golovima Idrissija (41'), Brunette (68') i Meze (69').

MLS: 2024 MLS All-Star Game-LIGA MX All-Stars at MLS All-Stars

Musa je ove sezone u MLS-u odigrao 23 utakmice i zabio 13 golova, uz dvije asistencije. Igra za Dallas, kojem se priključio 1. veljače. Za hrvatsku reprezentaciju nastupio je šest puta, a prema Transfermarktu vrijedi osam milijuna eura.