Komentari 40

Partizan je pobijedio Cedevitu, repriza na Final Fouru ABA lige

1

Partizan je u Pioniru pobijedio Cedevitu 77-68 u posljednjem kolu regularnog dijela ABA lige. Partizan i Cedevita te Crvena zvezda i Cibona čine parove na Final Fouru

Partizan je pobijedio Cedevitu 77-68, a Mega Vizura je s 92-86 bila bolja od Budućnosti u 26. kolu. Bile su to posljednje dvije utakmice regularnog dijela ABA lige.

Partizan je u Pioniru od samog početka preuzeo vodstvo pa je na kraju 1. četvrtine imao +6, a na poluvremenu +13. Na ulazu u posljednju četvrtinu bilo je i 16 koševa razlike.

Bertans ih je vodio do slavlja s 14 poena, a Jusuf Nurkić je bio najbolji kod "cede" s 15 poena.

Partizan i Cedevita, odnosno Crvena zvezda i Cibona čine parove na Final Fouru koji se od 25. do 27. travnja održava u Beogradu.