Komentari 6

Ozljeda Ćaleta-Cara u pobjedi Lyona, još nije poznata težina...

2

Izbornik Hrvatske Zlatko Dalić uvrstio je Lyonovog stopera na popis igrača na koje računa u predstojećim dvobojima Lige nacija, tako da sa zebnjom čeka vijesti o težini ozljede Ćaleta-Cara...

Nogometaši Lyona pred svojim su navijačima preokretom došli do prve pobjede u novoj sezoni, svladavši u 3. kolu francuskog prvenstva Strasbourg sa 4-3 (1-1). Gosti su u 58. minuti došli do prednosti 3-1, ali su za samo 14 minuta domaći igrači uspjeli postići tri gola i ostvariti pobjedu nakon dva uvodna poraza.

POGLEDAJTE VIDEO

Vida napušta 'vatrene' nakon 14 godina: 'Odlazim jako ponosan. Znam da je vrijeme za mlađe' 00:59

Sebastian Nanasi je u 3. minuti donio vodstvo Strasbourgu koje je trajalo do druge minute dodatka u prvom dijelu, kad je izjednačio Corentin Tolisso. Andrey Santos (48) i Emanuel Emegha (58) donijeli su dva gola prednosti gostima. No, uvođenjem Fofane i Orbana u 59. minuti domaći trener Pierre Sage povukao je pravi potez.

Ovako bi trebao izgledati kamp 'vatrenih' u Velikoj Gorici! HNS je dobio dozvolu za izgradnju

U 61. minuti zaostatak Lyon smanjio je Ainsley Maitland-Niles, da bi uslijedila dva pogotka Gifta Orbana, prvi u 63. minuti na asistenciju Lacazettea, a drugi u 72. minuti na ubačaj Fofane.

Ronaldo prijeti Hrvatskoj: Ovo je popis Portugala za Ligu nacija

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car bio je u početnoj postavi Lyona, ali je izašao iz igre u 91. minuti, zbog ozljede. Koliko je ozljeda ozbiljna, još nije poznato. Izbornik Hrvatske Zlatko Dalić uvrstio je Lyonovog stopera na popis igrača na koje računa u predstojećim dvobojima Lige nacija, tako da sa zebnjom čeka vijesti o težini ozljede Ćaleta-Cara...