Komentari 4

Osijek i Zadar u Gradskom vrtu odigrali utakmicu bez golova

5

Nastavak utakmice nije počeo dobro za Osijek jer su u 50. minuti ostali s igračem manje. Do kraja utakmice napadali su Zadrane, ali gol danas nisu mogli zabiti

U prvoj utakmici subotnjeg programa Prve HNL Osijek i Zadar su u Gradskom vrtu odigrali bez pobjednika 0-0.

Osijek je u prvih 45 minuta imao nekoliko vrlo dobrih prilika za vodstvo, ali Vitaić, Ljubojević i ostali igrači domaćina nisu našli put do mreže.

Zadar je prvi put zaprijetio u završnici prvog poluvremena, ali je udarac Jerbića otišao iznad gola.

Nastavak utakmice nije počeo dobro za Osijek. Već u 50. minuti ostao je s igračem manje nakon drugog žutog kartona Šimuneca.

Iako su imali igrača manje, igrači Osijeka ipak nisu odustajali od napada, ali danas gol Zadranima nisu mogli zabiti.

Osijek je i dalje posljednja momčad HNL-a sa sedam bodova, dok je Zadar na sedmom mjestu s 12 bodova.

Čudesni Vugrinec s dva gola i asistencijom srušio je 'lokose'!