Komentari 8

Olmo zabio gol pa pokazivao na 'sat': 'Tako važne koševe slavi jedan NBA igrač, svidjelo mi se'

Igrao sam iza Roberta, ali mogu odigrati i na oba krila. Yamal me sjajno pronašao, zabio sam dobar gol. Prijatelj sam s golmanom Cardenasom, a poseban je osjećaj prvi gol za Barcelonu zabiti baš njemu, rekao je Olmo

Bivši nogometaš Dinama, a danas španjolski reprezentativac i veznjak Barcelone Dani Olmo (26) debitirao je u seniorskoj momčadi 'blaugrane' u drugom poluvremenu i zabio gol odluke u 82. minuti za pobjedu (2-1) protiv Rayo Vallecana

Dani Olmo oduševio Španjolce: 'Prelomio je utakmicu, pokazao da je stiglo njegovo vrijeme'

Gol je proslavio pokazivanjem na imaginarni sat na ruci, a španjolski su mediji opisali kako je 'stiglo Danijevo vrijeme'.

- Ima NBA košarkaš kojeg jako volim - Damian Lillard (24). On radi tu proslavu, kad zabije neke važne koševe pokazuje kao da ima sat na ruci. Ta mi se gesta svidjela i odlučio sam ju koristiti u nogometu - rekao je Olmo nakon utakmice.

LaLiga - Rayo Vallecano v FC Barcelona

Igrao je na poziciji polušpice, ušao je umjesto Ferrana Torresa (24) na poluvremenu i odlično se snašao.

- Igrao sam iza Lewandowskog (36), ali mogu odigrati i na oba krila. Yamal (17) me sjajno pronašao, zabio sam dobar gol. Vrlo sam dobar prijatelj s njihovim golmanom Cardenasom (27), a poseban je osjećaj prvi gol za Barcelonu zabiti baš njemu - rekao je pa zaključio:

VIDEO Olmov debi iz snova: Ušao u igru i zabio za pobjedu

- Otkad sam došao, veselim se debiju. Dugo sam čekao na ovo, prošlo je puno vremena otkako je Barcelona tu slavila zadnji put. Spreman sam, osjećam se fizički dobro i jako sam sretan jer sam pomogao momčadi. Na koju god poziciju me trener stavio, dat ću sve od sebe.