Olmo: Osjećam se kao doma kada igram protiv Hrvatske. Dres sam mijenjao s Majerom | 24sata

Komentari 9

Mi smo sretni, posebna utakmica za mene. Htjeli smo početi turnir pobjedom i na kraju smo uspjeli, rekao nam je Dani Olmo

Dinamo ga je primio dok je još bio dijete i lansirao ga u orbitu. Razvio se u maestralnog igrača, od 2020. godine član je Leipziga i pitanje je trenutka kada će sijevnuti ponuda nekog europskog diva. Dinamo je klub u njegovom srcu, prati sve utakmice i navija za 'modre', a Hrvatska je njegova druga domovina koju voli i poštuje. I to se ne libi ni reći ni pokazati.

Berlin: Najveća hrvatska zastava prvi put razvijena u punom opsegu 02:29

I upravo zato uvijek zatitra srce Daniju Olmu kada zaigra protiv Hrvatske. U posljednje vrijeme je to sve češće, na njegovu radost, 'furija' je i rezultatski uspješnija, a ovaj put su nas razbili 3-0 u prvom kolu Europskog prvenstva u Njemačkoj.

Bivši igrač Dinama se uoči utakmice izgrlio s Lukom Modrićem i hrvatskim reprezentativcima pa zaradio ovacije hrvatskih navijača kada je ušao u igru u 59. minuti. Naravno, bio je presretan pobjedom.

Berlin: Nogometaši u inspekciji terena uoči početka utakmice između Španjolske i Hrvatske

- Mi smo sretni, posebna utakmica za mene. Htjeli smo početi turnir pobjedom i na kraju smo uspjeli - rekao nam je Olmo nakon pobjede.

Jeste li mislili da će biti teže, Hrvatska je nekako lako pala?

- Ma nije lako, teško je bilo. Prvi gol je je bio izgubljena lopta, kontranapad i Morata je jako dobro pucao. Treći gol je bio na iznenađenje u zadnjoj minuti prvog poluvremena. Nije im bilo lako, igrali smo jako dobru utakmicu.

Berlin: Susret Španjolske i Hrvatske u 1. kolu skupine B na Europskom prvenstvu

Hrvatski navijači su ga dočekali pljeskom.

- Jako mi je drago, osjećam se kao doma kada igram protiv Hrvatske. Želim im sve najbolje i da prođu grupu - rekao je Olmo za kraj otkrio s kim je mijenjao dres:

Berlin: Dani Olmo i Lovro Majer nakon utakmice su razmijenili dresove

- Još ranije dogovorio sam se s Majerom pa smo razmijenili.