Komentari 15

Nastavak forme iz snova: Niko asistirao za pobjedu

3

Tottenham je u gostima kod Blackburna u 18. kolu Premiershipa pobijedio 2-0. Oba gola je za Spurse zabio Crouch, a za prvi je dodao Kranjčar

Nakon što je sa dva gola sredinom tjedna srušio Manchester City, Niko Kranjčar još je jednom pokazao da igra u formi iz snova. U utakmici 18. kola u gostima kod Blackburna hrvatski veznjak je u nadoknadi vremena prvog poluvremena asistirao Peteru Crouchu za 1-0. Niko je u 46. minuti uspio kod desne korner zastavice uhvatiti katastrofalan Huddlestonov 'udarac', smirio loptu i poslao fantastičan ubačaj za Croucha koji glavom nije imao problema spremiti je iz leđa Robinsona. Nikola Kalinić počeo je utakmicu na klupi Blackburna što je svojevrsna kazna za silne promašaje u posljednjim utakmica. U drugom dijelu Blackburn je krenuo silovito želeći doći bar do remija na svom stadionu, no nogometaši Sama Allardycea promašivali su nemoguće. Kazna je stigla pred sam kraj utakmice. Peter Crouch je utakmicu zaključio svojim drugim golom u 82. minuti što je bilo dovoljno za pobjedu Redknappove momčadi.
Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka odigrali su svih 90 minuta za Tottenham, a Luka Modrić zbog lakše ozljede gležnja nije bio u sastavu.