Motta sa 'starom damom' radi sjajan posao: Novom pobjedom zasjeli na vrh talijanske lige

Juventus je u drugom kolu lakoćom pobijedio ponovno s 3-0. Ovog puta na gostovanju su pobijedili Veronu i tako samostalno zauzeli vrh talijanske lige

U posljednjem susretu drugog kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Veronu sa 3-0 upisavši i drugu pobjedu na otvaranju sezone.

POGLEDAJTE VIDEO:

Juventus slavi trofej kupa 00:47

Torinska "Stara dama" je povela u 28. minuti golom Dušana Vlahovića, na 2-0 je povisio Nicolo Savona u 39. minuti, a pobjedu gostiju potvrdio je Vlahović svojim drugim golom na utakmici realiziravši u 53. minuti kazneni udarac.

Talijani: Josip Šutalo na meti giganta iz Torina! 'Nije vrhunski igrač, ali je po trenerovu guštu'

U ranije odigranom susretu Cagliari i Como su remizirali 1-1.

Roberto Piccoli u 44. minuti je doveo domaćine u vodstvo, a izjednačio je Patrick Cutrone u 53. minuti.

Na ljestvici vodi Juventus sa šest bodova.

Pandev otkrio da mu je bivši 'vatreni' pomogao kad je bilo najteže: Fenomenalan je čovjek