Krznarovo Celje rutinski prošlo

Za Celje su nastupila i dva hrvatska nogometaša. Ivan Brnić je igrao cijeli susret, dok je Luka Bobičanec igrao prvo poluvrijeme. Celje u sljedećem pretkolu igra s pobjednikom susreta između Slovana iz Bratislave i Struge

Slovenski nogometni prvak Celje, kojeg vodi hrvatski stručnjak Damir Krznar, rutinski se plasirao u 2. pretkolo Lige prvaka.

Nakon uvjerljivih gostujućih 5-0, Celje je u uzvratnom susretu 1. pretkola na svom travnjaku porazilo estonsku Floru sa 2-1 te se ukupnim rezultatom 7-1 plasiralo dalje. Gosti su poveli u 12. minuti golom Tonyja Varjunda, no domaćin je u drugom dijelu okrenuo rezultat golovima Aljoše Matka (73-11m) i Žana Karničnika (76).

Za Celje su nastupila i dva hrvatska nogometaša. Ivan Brnić je igrao cijeli susret, dok je Luka Bobičanec igrao prvo poluvrijeme. U sljedećem pretkolu Celje će odmjeriti snage s pobjednikom susreta između Slovana iz Bratislave i Struge.