Komentari 10

Krovinović: Džeko i Rakitić mi golicaju maštu! Gattuso? Jako je pristupačan i pun energije

Filip Krovinović nije nastupio u prijateljskoj utakmici protiv Šahtara pa je pojasnio: Na treningu sam dobio udarac, ali ništa strašno, od nedjelje sam u pogonu

Hajduk je drugu prijateljsku utakmicu na pripremama u Sloveniji odigrao protiv Šahtara. Utakmica je završila izjednačeno 1-1, a gol za hrvatski klub zabio je Emir Sahiti u 13. minuti na asistenciju Marka Livaje. Splitski "bijeli" dominirali su dvobojem i imali još nekoliko prilika za povećanje vodstva, no u 28. minuti Šahtar je iz prve velike prilike izjednačio golom Lassine Traoréa.

POGLEDAJTE VIDEO:

Ilija Džonov, navijač Hajduka 00:53

Prvu pripremnu utakmicu Hajduk je odigrao protiv domaćeg kluba Kalcer Radomlje u srijedu. U njoj je, kako priliči pripremama, Gennaro Gattuso izmiješao sastav, a Radomlje je slavilo golom u 39. minuti. Na poluvremenu je priliku dobio Filip Krovinović, kojeg nije bilo protiv Šahtara. Krovinović je za Novu TV objasnio što se dogodilo.

Makedonac Ilija (81): Član sam Hajduka od 1961. Ako Džeko i Rakitić dođu, stižem na Poljud!

- Dobio sam udarac jučer na treningu u kvadriceps pa nisam igrao protiv Šahtara, a od sutra sam opet u pogonu. Šahtar je ozbiljan suparnik, ali ozbiljni smo i mi - rekao je Krovinović pa se osvrnuo na novog, vrlo energičnog trenera:

- Gattuso? Ha, i tijekom utakmice vidi se s koliko energije vodi, prihvatio nas je, i mi njega, stožer je jako pristupačan.

Već se vidi Gattusova ruka: Hajduk trči u odnosu na prošlu sezonu i igra u dvije brzine više

Za koga će Džeko igrati za četiri dana kad se sučele Hajduk i Fenerbahče?

- Haha, ne znam. Da, golica maštu slušati i čitati kako bi mogli doći Ivan Rakitić i Edin Džeko, ali medijski napisi i rezultati u prijateljskim utakmicama neće donijeti rezultat u prvenstvu. Ambicije su nam uvijek iste, na nama je da dajemo sve od sebe, bez euforije, svake godine smo sve pametniji - zaključio je Krovinović