Komentari 19

Komentator sucu na utakmici Rijeke: 'Završite ovu agoniju, golgotu. Jedna minuta, hvala'

U prošloj europskoj epizodi hrvatskih klubova viralan je postao njegov kolega Mateo Pukšar koji je komentirao penale Osijeka i Zire, ali i Ljubić je sad imao gorku utakmicu koju je glasom prenio u hrvatske domove

Riječani su s nevjerojatnih 5-0 izgubili na gostovanju kod ljubljanske Olimpije i tako ostali bez plasmana u Konferencijsku ligu, a sigurno ih čeka teška kazna zbog divljanja Armade. 'Obične' navijače kazna je već stigla, jer su morali gledati 90 minuta muke na stadionu Stožice.

VIDEO Sramotno skandiranje Armade! Vikali su 'umri, Livaja'

A netko je to morao i - komentirati. Tu je muku prolazio komentator MAXSporta Ivan Ljubić. U prošloj europskoj epizodi hrvatskih klubova viralan je postao njegov kolega Mateo Pukšar koji je komentirao penale Osijeka i Zire, ali i Ljubić je sad imao gorku utakmicu koju je glasom prenio u mnoge hrvatske domove.

Ljubljana: Povijesni debakl Rijeke, Olimpija slavila 5:0

- Trideset sekundi do kraja. Nažalost, vidim semafor u rukama pomoćnog suca... Nemoj, ko Boga te molim! Završite ovu agoniju, golgotu, križni put. Nemoj, Svene Wolfensbergeru, mislio sam da smo prijatelji. Ajde, jedna minuta, hvala. Hvala - rekao je Ljubić pred sam kraj utakmice, ali srećom po njega, nije morao još dugo komentirati.