Komentari 11

Golčina Tourea iz slobodnjaka u pobjedi Manchester Cityja

4

Golova na Etihadu nije bilo sve do 65. minute kada je zabio glavom Alvaro Negredo. Pobjedu Cityju u 90. minuti golčinom iz slobodnjaka potvrdio je Yaya Toure

Nogometaši Manchester Cityja su u prvoj utakmici subotnjeg programa Premiershipa na Etihadu teškom mukom pobijedili Hull City 2-0.

'Građani' su protiv novog prvoligaša imali blagu dominaciju na terenu, međutim najbolju priliku u prvom poluvremenu imao je Hull. U sedmoj minuti Aluko se našao oči u oči s Hartom, ali je udarac igrača Hulla otišao pokraj gola. Samo dvije minute kasnije nakon kornera, odlično je glavom pucao Džeko, ali još bolje mu je obranio golman gostiju.

Golova na Etihadu nije bilo sve do 65. minute kada je nakon ubacivanja Zabalete s desne strane odlično glavom reagirao Alvaro Negredo i donio vodstvo Cityju.

'Građani' su pobjedu potvrdili u 89. minuti golčinom Yaya Tourea iz slobodnjaka s 18 metara. Veznjak Cityja prebacio je živi zid i zabio pod prečku pokraj golmana i braniča Hulla.

Ovo je druga pobjeda Cityja u prvenstvu u tri kola, dok Hull ima pobjedu i dva poraza.