Girona zaključila sjajnu sezonu i zabila sedam golova Granadi | 24sata

Girona zaključila sjajnu sezonu i zabila sedam golova Granadi

Girona zaključila sjajnu sezonu  i zabila sedam golova Granadi

Ovaj posljednji ogled u velikoj su mjeri obilježili ukrajinski nogometaši u Gironi pa je tako tri goladao Dovbik, a dva Cigankov. Prvi gol na susretu postigao je Eric Garcia, a još je jedan dodao Stuani

Sjajnu sezonu su nogometaši Girone okončali sa stilom, u ogledu posljednjeg 38. kola španjolske La Lige pobijedili su pred svojim navijačima Granadu s čak 7-0. Jedan dio sezone Girona je provela na samom vrhu ljestvice. Dugo je bila druga, a sve je zaključeno odličnim trećim mjestom iza prvaka Reala i Barcelone.

Ovaj posljednji ogled u velikoj su mjeri obilježili ukrajinski nogometaši u Gironi pa je tako tri gola dao Dovbik, a dva Cigankov. Prvi gol na susretu postigao je Eric Garcia, a još je jedan dodao Stuani. Budući drugoligaš Granada od 60. minute imala je i igrača manje.

U subotu će dvoboje 38. kola igrati Osasuna - Villarreal, Real Sociedad - Atletico Madrid, Almeria - Cadiz, Rayo Vallecano - Athletic Bilbao i Real Madrid - Betis, dok se posljednje utakmice sezone igraju u nedjelju. Parovi su Getafe - Mallorca, Celta - Valencia, Las Palmas - Alaves i Sevilla - Barcelona.