Komentari 19

Dva Milana tragičari Zvezde: Jedan plakao, drugi ga tješio! 'Tko ga krivi, nije pravi zvezdaš'

Splet okolnosti, detalji neki kao iz horor filma da su došli, a ne da se radi o jednoj utakmici. Sad kad se ne ostvari rezultat, otvaraju se mnoga pitanja. Jesam li uopće ja za klupu Zvezde, rekao je trener Stanković

Nevjerojatnim raspletom Crvena zvezda ostala je bez plasmana u Ligu prvaka. Iako je vodila 2-0 u uzvratu u Beogradu protiv Maccabi Haife, koji je u prvoj utakmici slavio 3-2, gosti su prošli golom u 90. minuti za 2-2.

Zapravo, bio je to autogol Milana Pavkova, dok je u petoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Milan Borjan primio gol koji nije trebao primiti, s 30-ak metara prizemnim udarcem. Oko 15 sekundi ranije obranio je kazneni udarac.

Šok u Beogradu: Crvena zvezda zabila sama sebi u 90. minuti i ostala bez skupine Lige prvaka!

- Pavkov je donio sreće, onaj tko osuđuje, nije pravi zvezdaš, Pavkov je na Marakani i van nje donosio radosti. Onaj koji okrivljuje njega ili bilo koga, ili grešku, on nije pravi zvezdaš - branio je i tješio Borjan svog suigrača i imenjaka koji je brisao suze nakon zadnjeg zvižduka.

Beograd: Mandžukić i Rebić od prve minute na Marakani

- Moglo je drugačije, uvijek može bolje, ali, Bože moj, nekad imaš sreće, nekad ne. Preponosan sam na ekipu, dali smo maksimum i ispali smo. Idemo dalje, igramo Ligu Europe, jako je natjecanje. Sljedeće godine ćemo ići u Ligu prvaka izravno ako uzmemo titulu.

Trener Dejan Stanković izgledao je neutješno...

- Splet okolnosti, detalji neki kao iz horor filma da su došli, a ne da se radi o jednoj utakmici. Sad kad se ne ostvari rezultat, otvaraju se mnoga pitanja. Jesam li uopće ja za klupu Zvezde, jesmo li fizički spremni, trčimo li dobro, igramo, to su normalna pitanja koja ćemo dobivati. Ja sam rekao ako je ovo neuspjeh, spreman sam podnijeti bilo kakve posljedice, tako da nemam nikakav problem da bilo kakvu odluku kluba ili navijača prihvatim od srca zato što sam dao cijelog sebe - rekao je.

- Prilazio sam igračima poslije utakmice, govorio im da ne leže na travi... Moraju biti jaki jer život ide dalje.

Beograd: Osmo kolo Linglong Tire Super liga Srbije izme?u FK Crvena zvezda i FK Proletera

POGLEDAJTE VIDEO: INTERVJU S IVANOM VITASOVIĆEM - FNC 7