Komentari 33

Dramatičan dan u Maksimiru: Stigle četiri ponude za Baturinu, Dinamo postavio fiksnu cijenu!

Godišnje troškove plaća Dinamo je smanjio s 19,7 na 17,1 milijun eura, a cilj je da se spuste na 15 milijuna godišnje. Dvojici igrača idu novi, veći ugovori

U petak, samo dva dana prije utakmice Rijeke i Dinama, čelnici "modrih" pregovarali su oko prodaje ponajboljeg igrača, veznjaka Martina Baturine (21). Fiorentina je jako zapela za hrvatskog reprezentativca. Zadnjeg dana prijelaznog roka poslala je čak četiri ponude za Baturinu.

VIDEO Svijet se divi majstoriji Gvardiola! City do preokreta, Liverpool teško kiksao kod kuće
KAKVA PREDSTAVA

Igrao je samo drugo poluvrijeme, no njegovim ulaskom u potpunosti se promijenio Cityjev način igre. 'Građani' su zagospodarili travnjakom, a Joško je briljirao
VIDEO Evo kako je Hajduk u dva poteza došao do pobjede nad Dinamom i 1. mjesta ljestvice
SAŽETAK S MAKSIMIRA

DINAMO - HAJDUK 0-1 U "vječnom derbiju" hrvatskog nogometa Hajduk je u gostima kod Dinama pobijedio golom Marka Livaje u 70. minuti, nakon sjajne asistencije Dominika Prpića. Prilika se izrodila nakon visokog pritiska "bilih" poslije kornera, kada je stoper Splićana ostao visoko na protivničkoj polovici i poslao preciznu dugu loptu preko Dinamove obrane. Livaja je izmakao pažnji Kevina Theophile-Catherinea i klizećim startom poslao loptu iza leđa Ivana Nevistića za prvo mjesto HNL-a.