Komentari 15

Dinamo stigao do 40 tisuća članova! Blizu je rekord iz 1982.

2

Ranije danas Dinamo je saznao raspored i satnicu dvoboja u Ligi prvaka, pa će tako prvu utakmicu igrati s Bayernom u gostima 17. rujna, dok 2. listopada na Maksimir stiže Monaco...

Hrvatski prvak Dinamo fantastično je krenuo u novu sezonu na terenu, ali i izvan njega. Uz četiri pobjede u prva četiri kola HNL-a, na suveren način je izborio prolazak u skupine Lige prvaka. Također, "modri" su dostigli brojku od 40.000 tisuća aktivnih članova, s čime se klub pohvalio na službenim stranicama.

POGLEDAJTE VIDEO

Dinamo saznao osam protivnika u Ligi prvaka. Protiv Bayerna i Arsenala vani, Milan u Zagrebu 00:58

"S ponosom želimo podijeliti vijest da je naš klub dosegao brojku od 40.000 aktivnih članova! Ovaj trenutak podsjeća nas na slavne dane 1982. godine, kada je rekord od 42.000 članova ispisao jedno od najsvjetlijih poglavlja u povijesti našeg voljenog kluba.

Danas, više nego ikada, osjećamo snagu i jedinstvo naših navijača. Zajedno smo prevladali mnoge izazove, a naša ljubav prema Dinamu iz dana u dan raste. Ta ljubav i podrška vode nas prema još jednom povijesnom postignuću - obaranju rekorda starog više od četiri desetljeća", napisali su "plavi" u priopćenju, između ostalog.

Zagreb: Navijači na tribinama prate susret Dinama i Slavena