Dinamo dva puta vodio, a zatim izgubio od Manchester Uniteda. Modri bez titule od 2015. godine

4

Dinamo je i prvo i drugo poluvrijeme otvorio na isti način. U drugom poluvremenu Dinamo je čak imao vodstvo od dva razlike, ali Englezi zabijaju tri ekspresna gola

Juniori Dinama nisu se uspjeli plasirati u finale turnira Mladen Ramljak. U utakmici u kojoj smo vidjeli čak devet golova bolji su bili juniori Manchester Uniteda. Dinamo je dva puta vodio, ali Englezi su na kraju izvukli s(p)retnu pobjedu.

Man. United stiže na Maksimir, dinamovci s novim trenerom na 20. izdanju 'Mladena Ramljaka'

Dinamo je prvi poveo u golijadi. Čaić je matirao vratara Uniteda već u četvrtoj minuti. Plavi su vodili tek deset minuta, a zatim su Aigbomian i Williams u 15. odnosno 16. minuti preokrenuli rezultat. Još jedan gol vidjeli smo u prvom poluvremenu, a zabio ga je Koščević za 2:2 i poravnavanje rezultata.

Zagreb: 20. međunarodni Memorijalni turnir "Mladen Ramljak 2023.", GNK Dinamo - Manchester United

U drugom poluvremenu gledamo vrlo sličnu priču kao u prvom. Dinamo je poveo preko Vrbančića u 49. minuti, a na korak do pobjede "modre" je doveo Majić u 54. minuti. No, "vragovi" se nisu predavali i s tri gola okrenuli cijelu priču. Aigbomian je smanjio u 59. minuti, a Biancheri i Scanion ekspresno vraćaju United u vodstvo.

Do kraja utakmice nismo vidjeli više golova i Modri su ostali bez finala. Utjehu će tražiti sutra protiv Flamenga protiv kojeg će igrati za treće mjesto. Manchester Unitedu će se u finalu pridružiti Feyenoord. Napomenimo da Dinamo turnir Mladen Ramljak nije osvojio od 2015. godine. Tada je ekipa predvođena Brekalom, Sosom, Morom i ostalima slavila protiv Copenhagena u finalu ovog kultnog turnira.