Detroit šokirao vodeću momčad Zapada, Bogdanović utrpao 17

Bojan Bogdanović je ubacio 17 koševa u iznenađujućoj pobjedi Detroit Pistonsa koji su na na svom parketu sa 120-104 svladali vodeću momčad Zapadne konferencije Oklahoma City Thunder.

Najlošija momčad NBA lige je tako došla do svoje šeste pobjede (6-40), a Thunderu nanijela 14. poraz (32-14).

Zubac je sad pretekao Modrića: Ovo je 7 najplaćenijih hrvatskih sportaša, dominiraju košarkaši VIDEO

Bogdanović je igrao 31 i pol minutu, iz igre gađao 6/15, za tricu 1/5, slobodna bacanja 4/4, a uz to je imao jedan skok i dvije asistencije.

Najbolji igrač utakmice bio je centar Pistonsa Jalen Duren s 22 koša, 21 skokom i šest asistencija. Jaden Ivey je ubacio 19 poena, uz osam skokova i šest asistencija.

Shai Gilgeous-Alexander je s 31 košem bio najbolji strijelac gostujuće momčadi, a Jalen Williams je ubacio 20 poena.