Komentari 12

'Crveni vragovi' s Gibraltara bili su blizu: Goce ipak na Dinamo

Jedva se momčad pod vodstvom bivšeg nogometaša 'modrih' provukla u nastavak natjecanja nakon drame u Gibraltaru. Dinamo će protiv Škupija igrati 19. srpnja u Zagrebu, a uzvrat je tjedan dana kasnije u Makedoniji

Imali su velikih 3-0 nakon prve utakmice i objektivno slabijeg protivnika, ali ogromne su kapi znoja pale s lica Goce Sedloskog u 87. minuti uzvratne utakmice prvog pretkola Lige prvaka na gostovanju kod gibraltarskog Lincoln Red Impsa kad je Nano glavom loptu poslao tik pored stative, a na semaforu je stajalo 2-0 za domaće što je na kraju bilo dovoljno da makedonski Škupi prođe u drugo pretkolo.

Gledali smo Škupi, Dinamovog mogućeg protivnika: Šokirali su Fenerbahče i zabili eurogol!

Tamo će ih čekati zagrebački Dinamo, a nakon ovakve predstave Dinamo ne bi smio imati problema s prolaskom protiv Makedonaca. Momčad s Gibraltara dominirala je u uzvratu. Poveli su u 32. minuti golom Juanfrija, zatim je nadu u produžetke dao Casciaro u 69. minuti, a iako su bili blizu, nisu uspjeli osigurati dodatnih 30 minuta u borbi za nastavak natjecanja u Europi.

Podsjetimo, Dinamo će protiv Škupija igrati 19. srpnja u Zagrebu, a uzvrat je tjedan dana kasnije u Makedoniji. Prije toga 'modri' otvaraju novu sezonu HNL-a u petak, 15. srpnja, s početkom u 20 sati protiv Lokomotive na domaćem terenu.