Komentari 4

Ćorićeva kriza se nastavlja. Izgubio od 243. tenisača svijeta

Borna Ćorić je ove sezone na omjeru od sedam pobjeda i 11 poraza, a ispao je iz top 50 na ATP listi. Otišao je na 'slabiji' Challenger turnir, a tamo je neočekivano izgubio od 243. igrača svijeta

Maks Kasnikowski, 243. tenisač na svijetu, pobijedio je u drugom kolu zemljanog ATP Challenger turnira u Perugiji najboljeg hrvatskog tenisača Bornu Ćorića sa 7-5, 6-4.Tijekom cijelog meča, koji je trajao jedan sat i 45 minuta, Ćorić nije uspio oduzeti servis 21-godišnjem suparniku.

S druge strane, Poljak je po jednom radio break u svakom setu pa je tako 88. tenisaču na ATP ljestvici oduzimao servis kod 5-5 u prvom te kod 4-4 u drugom setu.

U prvom kolu Ćorić je nakon teška tri seta svladao Talijana Zeppierija, ali je poraz uslijedio odmah u idućem ispitu.