Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Kiks odmah na početku, "greška u koracima". Jednostavno kada ti se protivnik nudi a ti ne odeš na dovoljno "komfornu" razliku, ovo će se dogoditi. Pogotovo kada protivnik ima dvije zvjerke kao Westbrook (koji se tražio cijelo prvo poluvrijeme) i Durant te naravno čvrstu osovinu u Adamsu. Opet je i Roberson zabio neke (ne)očekivane trice, Thompson i Curry su se "pogubili" u zadnjoj četvrtini. Sada još zanimljivija druga utakmica slijedi, još jedan poraz kod kuće bi mogao biti fatalan, neovisno kakvu ruku ima MVP.
JM
Moguce,ali isto tako GSW je sposoban dobiti svaku NBA ekipu na njenom parketu uzastopno
Dk
Jednu bi trebali dobiti u Oklahomi, no ako bude 0-2, bojim se da će to biti preveliki deficit. Pritisak će biti na prvacima sljedeću utakmicu a ne na OKC.