Komentari 10

Barca i Spursi remizirali, Luka Modrić pogodio gredu

1

Poveli su Španjolci golom Bojana Krkića u 32. minuti, a izjednačio je Jake Livemore u 83. Modrić je igrao 75. minuta, a Ćorluka cijelu utakmicu

Europski nogometni prvak Barcelona i Tottenham odigrali su zanimljivu utakmicu prvog dana Wembley Cupa u Londonu te su na kraju remizirali 1-1. Barca je došla s dosta izmijenjenim sastavom u odnosu na kraj prošle sezone, no nogometaši Pepa Guardiole pošteno su namučili momčad Harryja Redknappa. Poveli su Španjolci golom Bojana Krkića u 32. minuti. Yaya Toure odlično je ušao u kazneni prostor prevarivši Ćorluku i Palaciosa, Huddlestone na kratko odbija loptu, no ona dolazi do Bojana koji zabija sa desetak metara. ubrzo nakon gola Spursi su posijali paniku pred golom Barce čiju je mrežu u ovoj utakmici branio Albert Jorquera. Palacios je odlično dodao do Modrića koji puca, ali lopta se odbija od Montoye i odlazi u gredu Barcina gola. U 45. minuti Čarli, koji je igrao na mjestu centralnog braniča, na 17. metara od svog gola poklanja jednu loptu Barcinom Sanchezu, no Cudiccini brani.
Barcelona je na poluvremenu zamijenila svih 11 igrača. Iako su i u prvom dijelu u igri bili uglavnom nepoznati igrači, u drugo poluvrijeme upla je totalno nepoznata jedanaestorka. No tu činjenicu nogometaši Tottenhama iskoristili su tek u 83. minuti. Za 1-1 svoj prvi gol za seniore zabio je Jake Livemore glavom. Luka Modrić igrao je do 75. minute i bio je jedan od najboljih na terenu, a Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu.