Komentari 2

Šok za Qarabag uoči Dinama! Promijenili devetoricu i izgubili kod kuće nakon godinu dana

Trener Qarabaga Gurban Gurbanov promijenio je čak devet igrača u odnosu na utakmicu na Maksimiru, pa su opet startali samo Kevin Medina i Leandro Andrade...

Svega nekoliko dana uoči uzvratne utakmice protiv Dinama u playoffu Lige prvaka, Qarabag je doživio poraz u domaćem prvenstvu od Turan Tovuza 0-1. Prvi je to poraz Qarabaga kod kuće od Turana nakon više od 23 godine, što dovoljno govori o njegovoj dominaciji u Azerbajdžanu

POGLEDAJTE VIDEO

Dinamo savladao Qarabag sa 3:0 00:52

U odnosu na utakmicu s Dinamom, trener Qarabaga Gurban Gurbanov promijenio je čak devet igrača, pa su opet startali samo Kevin Medina i Leandro Andrade. Obilo se to u glavu Dinamovom suparniku, a gosti su golom Ota Johna iz penala u 18. minuti odnijeli pobjedu. Zanimljivo, isti igrač je propustio realizirati drugu najstrožu kaznu u 94. minuti za 0-2.

Qarabag je sada drugi na tablici sa šest bodova u tri utakmice, dok Turan vodi s 10 bodova, ali i četiri odigrana dvoboja.