Uzgoj kosta 4kn po skoljci? Pa jel svaku posebno moraju na kapaljku zlatom hraniti? A i da je istina, ako su ih prodavali po 5kn, a uzgojili 1,5m onda sa kunom po skoljci imaju ravno 1,5m zarade godisnje u prosjeku. I da se od toga ne moze sloziti zaliha za prezivjeti jednu godinu, nego trebaju potpore.
Telpekeg
13.6.2020.
Odustani
Skupo je jer treba zaorat more traktorom, gnojit, okopat od korova... težak je to rad
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .