Komentari 11

Rocketsi i Clippersi spremni za odluku: 'Barska tučnjava'

1

Houston Rocketsi i Los Angeles Clippersi od 21:30 igraju odlučujuću utakmicu u borbi za finale Zapadne konferencije NBA lige. I jedni i drugi gledaju u statistiku...

Ova dva dana odmora trebala su mojem tijelu. Čeka nas barska tučnjava u sedmoj utakmici, rekao je Dwight Howard uoči noći odluke.

Centar Houston Rocketsa predvodio je povratak u gostima kod Los Angeles Clippersa u šestoj utakmici. Houston je gubio 19 razlike u drugom poluvremenu, ali s teniskih 40-15 u posljednjoj četvrtini izborio je majstoricu na svojem terenu u borbi za finale Zapada.

Statistika je na njihovoj strani, domaće ekipe imaju omjer 96-24 u povijesti sedmih utakmica, ali i Clippersi će pokazati prstom u brojke.

S Chrisom Paulom nikad nisu izgubili majstoricu, a ove sezone tako su izbacili i prvake Spurse. Utakmica se igra u 21:30.