Komentari 6

Ramljak bacio loptu 'u bunar': Poraz Zadra u drami u Valjevu

1

Košarkaši Zadra vratili su se iz velikog minusa na poluvremenu (14) i došli do vodstva, ali su nesmotrenošću u finišu ipak izgubili kod Metalca u Valjevu 71-67

Košarkaši Zadra u susretu su devetog kola regionalne ABA lige izgubili kod Metalca u Valjevu 67-71 (16-16, 11-25, 21-9, 19-21).

Zadar je u neizvjesnoj završnici kod rezultata 69-67 imao loptu šest sekundi prije kraja, ali Ivan Ramljak pogriješio je u izvođenju lopte, a potom je Boris Bakić pogodio oba slobodna bacanja za konačnih 71-67.

Ante Delaš je s 25 koševa bio najbolji u sastavu Zadra, dok je Metalac predvodio Nikola Malešević sa 17 ubačaja. Nakon devet kola oba sastava imaju po četiri pobjede i pet poraza.