Komentari 19

Prošle godine dobili su Dinamo, sad ih izbacili andorski amateri

Bila je to prva utakmica u Europi koju andorska momčad nije izgubila. U 17 utakmica imali su 17 poraza, a po dva puta su protiv njih pobjeđivali Osijek i Lokomotiva u kvalifikacijama za Europsku ligu

Prošle su sezone pobijedili su Dinamo u Konferencijskoj ligi, a kosovski Ballkani sad je ispao u prvom kolu kvalifikacija. I to od andorskih amatera UE Santa Colome. U prvoj su utakmici u Andori bili bolji s 1-0, ali su u drugoj ispali nakon izvođenja jedanaesteraca.

Dinamo i Ballkani sastali se u 6. kolu Konferencijske lige

Od 38. minute su Kosovari igrali s igračem manje jer je crveni karton dobio Adetunji, a izdržali su do 90. minute kad je Mohedano zabio za produžetke, a sve je otišlo do jedanaesteraca u kojima je Santa Coloma slavila s 6-5.

Bila je to prva utakmica u Europi koju andorska momčad nije izgubila. U 17 utakmica imali su 17 poraza, a po dva puta su protiv njih pobjeđivali Osijek i Lokomotiva u kvalifikacijama za Europsku ligu. Podsjetimo, prošle su godine na Kosovu bili bolji s 2-0 od momčadi Sergeja Jakirovića, a uspjeli su 'modri' u zadnjem kolu uzvratiti Ballkaniju i pobijedili 3-0 te ušli u nokaut fazu natjecanja.