Poljska okrenula rezultat i otvorila Ligu nacija pobjedom

5

Velšani su u 52. minuti poveli golom Jonathana Williamsa, ali Poljska je u završnici susreta preokrenula rezultat u svoju korist. Kamiński je zabio u 72. minuti, a pobjedu im je donio Swiderski u 85. minuti

U prvom susretu nove sezone Lige nacija, nogometna reprezentacija Poljska je u susretu skupine 4 u Wroclawu pobijedila Wales sa 2-1.

Golovi Poljska - Slovačka 1-2 02:25

Velšani su poveli, no Poljska je u posljednjih 18 minuta susreta okrenula rezultat.

Domaćin je bolje otvorio susret i u prvom poluvremenu je imao nekoliko sjajnih prilika. Međutim, Piotr Zielinsk, Robert Lewandowski i Adam Buksa su promašili zicere.

Nations League - Group D - Poland v Wales

Kazna je uslijedila u 52. minuti kada je veznjak Swindon Towna sjajnim udarcem doveo Wales u vodstvo.

Ipak, u završnici susreta Poljska je uspjela okrenuti rezultat. Izjednačio je krilni igrač Wolfsburga Jakub Kamiński u 72. minuti, a pobjedu Poljacima donio je napadač Charlotte Karol Swiderski u 85. minuti.

Dodajmo kako je Wales je nastupio bez svojih ponajboljih igrača jer ga u nedjelju u Cardiffu očekuje finale play-offa za plasman na SP protiv pobjednika susreta između Škotske i Ukrajine.

U drugom susretu iz ove skupine 3. lipnja se sastaju Belgija i Nizozemska.