Komentari 81

Pogledajte prvijenac Kulenovića za Dinamo i kako je pao Rudeš

Leteći Takuro Kaneko asistirao je Kulenoviću na tri metra od gola i nije mu bilo teško zakucati za vodstvo, pokazalo se, i pobjedu Dinama protiv Rudeša

Dinamo je povezao četvrtu pobjedu u svim natjecanjima, što se nije dogodilo dva i pol mjeseca. No htjet će je što prije zaboraviti, jedan gol bio je dovoljan za trijumf nad Rudešom na Maksimiru (1-0) i smanjenje zaostatka za vodećim Hajdukom na sedam bodova uz dvije utakmice manje i preuzimanje drugog mjesta, bod ispred Rijeke.

POGLEDAJTE VIDEO: Ludnica na Dinamovu kvizu

dinamo 00:28

Čovjek odluke bio je Sandro Kulenović koji je ušao u igru u 67. minuti umjesto Petra Sučića. Prvo je zapucao zicer na petercu, a koju minutu poslije zabio glavom nakon ubačaja glavom pred gol sveprisutnog Takura Kaneka.

Video gola Kulenovića protiv Rudeša pogledajte OVDJE.

Dinamo i Rudeš sastali se u 18. kolu SuperSport HNL-a

Kulenoviću je to bio prvijenac u HNL-u u drugom mandatu u Dinamu, zabio je dva gola u Kupu (Ponikve i Oriolik), a početkom sezone u ima i prvenstveni gol za Lokomotivu protiv Osijeka. Što se Kaneka tiče, on je petom asistencijom dospio na drugo mjesto u maksimirskoj momčadi, više ima samo Bruno Petković (šest).

Rudeš je u povratničkom debiju Davora Mladine ubilježio 14. poraz u 18 utakmica i zabetoniran je na začelju s četiri boda uoči gostovanja kod Rijeke idući vikend. "Modri" će za osam dana dočekati Hajduk za oproštaj od jesenskog dijela sezone, a u četvrtak im u goste u zadnjem kolu Konferencijske lige stiže Ballkani.