Viral

Komentari 15

ŽDRELAC - most koji povezuje otoke Ugljan i Pašman 'noćna je mora' za jedriličare koji brojna upozorenja kako ne mogu proći ispod mosta odluče čvrsto ignorirati, makar pod cijenu jarbola. Postala je to svojevrsna atrakcija našeg plavog Jadrana pa se tako probijanja i izvlačenja brodica često prate i ovacijama. Izdvojili smo neke od najboljih koje su snimili čitatelji 24sata

Pogledajte kako se bore s mostom: Ždrelac je često na meti 'jedriličarskih alkara' 01:53

VIDEO Krasan volej Galešića nije zaustavio riječke muke. Čudesni Šego razveselio Varaždince

RIJEKA - VARAŽDIN 1-1 Hajduk se sve više odvaja, Dinamo pobjedom protiv Osijeka može preskočiti Rijeku na drugom mjestu. Momčad Radomira Đalovića kiksala je kod kuće protiv Varaždina (1-1) odigravši četvrti remi u nizu i situacija nije dobra. Galešić je zabio krasan gol, Šego sve napravio sam, no ono što brine trenera Rijeke je neefikasnost. Uz to, Varaždin je bio ravnopravan suparnik na Rujevici i čvrsto ostaje na četvrtom mjestu HNL-a.

Rijeka - Varaždin 01:38

VIDEO Pogledajte bizarnu grešku Lovre Kalinića kod gola Lokomotive i majstoriju Sigura

HAJDUK - LOKOMOTIVA 2-1 "Bili" su u slavljeničkoj atmosferi dočekali Lokomotivu na Poljudu, a do 15-ak minuta pred kraj utakmica je bila izjednačena. Ipak, pobjedu je domaćinu osigurao Sigur golom u 76. minuti na asistenciju Melnjaka koji je svega nekoliko minuta ranije ušao u igru

Hajduk - Lokomotiva 01:39

VIDEO Gattuso s 'bilima' došao pred Torcidu. Zapjevali su mu, a on je pokazao na igrače i otišao

HAJDUK - LOKOMOTIVA 2-1 Hajduk je produžio fantastičan niz i prvi put od sezone 2010./11. ne zna za poraz u prvih 11 kola. Marko Livaja i Niko Sigur srušili su Lokomotivu (2-1), a nakon pobjede trener Gennaro Gattuso je s igračima stigao pred sjevernu tribinu kod Torcide. Zapjevali su mu "Rino, Rino", on se okrenuo, pokazao na igrače da njima pjevaju i otišao.

Gennaro Gattuso 01:06

VIDEO Poljud se opet naklonio samo jednom imenu. Evo kako je Gattuso izazvao oduševljenje

SPLIT - Hajduk je u 11. kolu HNL-a dočekao Lokomotivu na Poljudu. S prvog mjesta i bez poraza u sezoni. To je najveća zasluga trenera Gennara Gattusa, koji uživa ulogu junaka navijača splitskog kluba nakon svega što je prošao. Pa ga je Poljud nagradio, još jednom ove sezone. Pogledajte kako su ga splitski navijači pozdravili

Gattuso ponovo dobio najveci pljesak 00:30

Mia Dimšić o Lamborghiniju iz spota: 'Imao je prometnu nezgodu dan prije snimanja'

Mia Dimšić reagirala je na spot za pjesmu 'Uzalud ti sve' s Doris Kosović, a osvrnula se i na novi album 'Društvena pravila' te pjesmu 'Ti i ja' koja je ušla u album u 'zadnji čas'. Pogledajte u videu na kanalima 24sata