Komentari 15

Stipi Perici trebalo samo pet minuta za gol u debiju za NAC

1

Stipe Perica na najbolji mogući način debitirao je za NAC Bredu. U igru je ušao u 81. minuti, a samo pet minuta kasnije zabio je prvijenac. Bio je to gol za vodstvo 4-1

NAC Breda je u 6. kolu nizozemskog prvenstva na gostovanju kod Rode pobijedio 5-1.

Stipe Perica na najbolji mogući način debitirao je za NAC Bredu. U igru je ušao u 81. minuti, a samo pet minuta kasnije zabio je prvijenac. Bio je to gol za vodstvo njegove momčadi 4-1.

Roda je povela u 44. minuti golom Donalda, ali u sudačkoj nadoknadi NAC-u je izjednačenje donio Kwakman. Rezultat se nije mijenjao do 66. minute kada je za vodstvo gostiju zabio Hooi. Samo četiri minute kasnije Seuntjes je zabio za 3-1. U 86. minuti Perica je zabio na asistenciju Sarponga, a konačnih 5-1 u 88. minuti postavio je upravo Sarpong.

Ovo je bila prva pobjeda NAC-a u prvenstvu, a s njom su se maknuli s dna Eredivisie.