Imam primjer sa zgradom u Prečkom. Dimnjačar koji ima koncesiju na našu ulicu ne da potvrdu da nam je u zgradi dimmjak ispravan, plinara pečati plinska trošila a pričuva zgrade nema novaca za kompletnu sanaciju dimnjaka. I svi na svoju odgovornost koristimo plinska trošila, jer rješenja nema a ne može jedan stan sam riješiti problem cijele zgrade. Tako da ovo nije izoliran slučaj.
Antoniio22
28.7.2019.
Pa skupite pare i platite sanaciju ili čekajte slučaj iz članka. Ne kužim ovakve koji se igraju sa svojim životima zbog, realno, siće.
be yourself
28.7.2019.
Tako je i kod nas bilo s tim što smo mi imali zakonsku obavezu napraviti sanaciju sa određenom firmom koja je bila najskuplja i nismo htjeli. Na kraju smo ih sv
e odj*bali i postavili električne bojlere (jeftinije za održavati, nema straha od monoksida) i odradili grijanje na neki drugi nači bilo struja (podno, električni konvektorski radijatori i dr.), peć (drva, peleti i slično). Ko ih sve je** njih i njihove potvrde.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
29.7.2019.
Ako je dimnjak neispravan svaki ispravan plinski aparat u takvim uvjetima prestaje s radom .Ovaj aparat je bio neispravan ili nije imao sustav zaštite ako se r
adi o starijim modelima ( preko 30 godina )
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .