Komentari 7

Neviđena blamaža kluba iz BiH u Europi! Primili pet komada od Intera, ali od onog iz Andore...

Nezapamćena blamaža Veleža u Andori. Ovakva bruka teško će se oprati, komentari su boksanskohercegovačkih medija nakon što je Velež ispao iz prvog pretkola Konferencijske lige

Borac je u srijedu na penale izbacio albansku Egnatiju i provukao se u drugo pretkolo Lige prvaka, ali jedan drugi bh. klub se osramotio i ispao iz Konferencijske lige.

Nakon što su u prvoj utakmici na domaćem terenu remizirali 1-1 s Inter Escaldesom, Velež je u uzvratu nastradao 5-1 i ispao iz prvog pretkola Konferencijske lige.

Split: Utakmica 36. kola Supersport HNL-a: Hajduk - Šibenik

Sve je krenulo po zlu nakon što je Nermin Haskić promašio penal u 39. minuti. Andorska momčad poletjela je nakon toga i utrpala dva gola do kraja prvog dijela preko Lopeza. Orec je smanjio na 2-1 u 53., ali četiri minute kasnije započela je blamaža. Dvaput Domi pa Andreu u sudačkoj nadoknadi zapečatili su nastup Veleža za ovu sezonu i zadali mu jedan od najtežih poraza. A pitanje je hoće li ovo preživjeti novi trener, bivši strateg Šibenika Damir Čanadi. Od prve minute igrao je Dino Halilović, brat puno poznatijeg Alena.

Mostar: Utakmica 26. kola WWin lige BiH između HSK Zrinjski i FK Velez

Naravno, ovo bolno ispadanje šokiralo je sve u BiH.

- Blamaža "Rođenih" i šamarčina bh. nogometu: Velež primio petardu u Andori - piše Dnevni Avaz, a Sportsport.ba u istom tonu dodaje:

- Nezapamćena blamaža Veleža u Andori. Ovakva bruka teško će se oprati.